فروش 90 هزار میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در سال 97

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاشان یکی از قطب های دانش بنیان کشور محسوب می گردد، گفت: پیشینه تاریخی، نیروی انسانی قوی و فراهم آمدن شرایط لازم موجب شده است که این شهرستان به یکی از قطب های دانش بنیان کشور تبدیل گردد و افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید در کاشان گواه این مطلب است و حمایت همه جانبه تا استفاده حداکثری از ظرفیت آن در دستور کار است.

فروش 90 هزار میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در سال 97

وی از فعالیت چهار هزار و 400 شرکت دانش بنیان در کشور اطلاع داد و اضافه نمود: سال گذشته 90 هزار میلیارد تومان توسط این شرکت های دانش بنیان فروش داشتیم و خوشبختانه جوانان خوش فکر ایرانی با حضور در شرکت های دانش بنیان به توسعه علمی کشور یاری شایانی دارند.

ترغیب بخش خصوصی در علوم دانش بنیان به رفتار مسئولان وابسته است

معاون علم و فناوری رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت های علوم دانش بنیان در کاشان ابراز داشت: جوانان ما در این شرکت های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می زنند و تولیدات و فروش آنها باعث می گردد که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ جهان تبدیل گردد.

وی با بیان اینکه مسئولان باید از نزدیک در روند فعالیت این شرکت های دانش بنیان قرار بگیرند، گفت: شرکت های دانش بنیان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری می شوند و بر همین اساس باید به گونه ای عمل و رفتار کنیم که بخش خصوصی به حضور و سرمایه گذاری در این بخش ترغیب گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فروش 90 هزار میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در سال 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش 90 هزار میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در سال 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید