چشمی به پست هافبک برمی شود؟

خیلی از کارشناسان فوتبالی معتقدند که ماندن چشمی اگر بخواهد در پست دفاع وسط ادامه پیدا کند، نه به سود استقلال است و نه چشمی.

چشمی به پست هافبک برمی شود؟

به گزارش خبرنگاران ، روزبه چشمی یکی از بازیکنانی است که در نیم فصل اول نتوانسته است انتظارات استقلالی ها را برآورده کند. خیلی از استقلالی ها او را یکی از مقصران حذف از لیگ قهرمانان آسیا می دانند و حالا هم که بحثش با مدیرعامل و کادرفنی باعث کنار گذاشتنش از تیم شده بود. همه این ها باعث شده بود که او یکی از گزینه های جدی لیست مازاد شفر بعد از خارجی ها به حساب بیاید.

خیلی از کارشناسان فوتبالی معتقدند که ماندن چشمی اگر بخواهد در پست دفاع وسط ادامه پیدا کند، نه به سود استقلال است و نه چشمی. در واقع اگر شفر بخواهد به ماندن این بازیکن رضایت دهد و از حضورش در نیم فصل دوم سود ببرد، باید او را در پست قبلی اش در خط میانی به کار بگیرد.

به گواه کارشناسان روزبه چشمی در خط میانی، همیشه فوتبال خوبی از خود ارائه داده و تغییر پست او به این بازیکن ضربه زده است. با این حال تصمیم گیرنده نهایی شفر است و هیچکس نمی تواند به جای او برای استقلال تصمیم بگیرد. تصمیم او در نیم فصل درباره بازیکنان مازاد تیم می تواند بر رویه استقلال در نیم فصل دوم تأثیرگذار باشد.

10 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "چشمی به پست هافبک برمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمی به پست هافبک برمی شود؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید