بطحایی در گفت وگو با خبرنگاران: یکی از معاونان بنده مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگی می گردد، حذف معلم ورزش در مقطع ابتدایی کذب است

وزیر آموزش و پرورش گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل یکی از مدیران و معاونین بنده می گردد و او در موعد مقرر از وزارت خانه خداحافظی می نماید.

بطحایی در گفت وگو با خبرنگاران: یکی از معاونان بنده مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگی می گردد، حذف معلم ورزش در مقطع ابتدایی کذب است

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی خبرنگاران؛ در پاسخ به این سوال که آیا قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال مدیران و معاونان شما در این وزارت خانه می گردد، اظهار کرد: بله، این قانون شامل یکی از مدیران و معاونان بنده می گردد و او در موعد مقرر از وزارت خانه خداحافظی می نماید.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بازنشستگان میتوانند با دریافت یک سوم پرداختی شاغلان به کار گرفته شوند، اضافه کرد: در نتیجه ما در مقاطع تحصیلی از بازنشستگان این قانون استفاده می کنیم.

بطحایی در پاسخ به این پرسش که آیا حذف معلم ورزش از مقاطع ابتدایی صحت دارد، خاطر نشان کرد: خیر، به هیچ وجه معلم ورزش مقطع ابتدایی حذف نشده است.

لازم به ذکر است؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه، دوم مرداد سال جاری خانه ملت، با اکثریت آراء، طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را تصویب نموده و شورای نگهبان نیز کلیات این مصوبه مجلس را در جلسه روز 17 مرداد این شورا، تأیید نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بطحایی در گفت وگو با خبرنگاران: یکی از معاونان بنده مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگی می گردد، حذف معلم ورزش در مقطع ابتدایی کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بطحایی در گفت وگو با خبرنگاران: یکی از معاونان بنده مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگی می گردد، حذف معلم ورزش در مقطع ابتدایی کذب است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید