خبرنگاران افزایش معافیت نرخ تعادلی سوخت کامیون های برون مرزی در آستارا

آستارا - خبرنگاران - رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا گفت: میزان معافیت پرداخت نرخ تعادلی سوخت برای کامیون ها در گذر از مرز این شهرستان تا مرز کشورهای روسیه و گرجستان افزایش یافت.

خبرنگاران افزایش معافیت نرخ تعادلی سوخت کامیون های برون مرزی در آستارا

محمد علیاری غروب آدینه در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: طبق مصوبات وزارت کشور، اعمال معافیت پرداخت نرخ تعادلی برای 200 لیتر سوخت کامیون های حمل و نقل برون مرزی در گذر از مرز آستارا، از هفته های قبل شروع شده بود و این نرخ به ازای مازاد 200 لیتر در باک خودروها دریافت می شد.

وی ادامه داد: در ادامه اجرای این طرح، تمهیدات لازم سنجیده و از روز گذشته معافیت سهمیه به میزان 500 لیتر سوخت تا مرز کشورهای روسیه و گرجستان نیز اعمال شد.

رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا گفت: پیش از این کامیون ها حین خروج از مرز آستارا به ازای هر لیتر سوخت موجود در باک، نرخ تعادلی پرداخت می کردند و اکنون این بها برای بیش از 200 لیتر سوخت جهت عزیمت به جمهوری آذربایجان و برای بیش از 500 لیتر جهت تردد به روسیه و گرجستان اعمال می گردد.

علیاری نرخ تعادلی هر لیتر سوخت را برای کامیون های خارجی 45 هزار ریال و برای کامیون های داخلی 38 هزار ریال بیان کرد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و از مرزهای پرتردد و مبادی مهم صادرات و واردات ایران است.

7124 / 2007/

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزایش معافیت نرخ تعادلی سوخت کامیون های برون مرزی در آستارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزایش معافیت نرخ تعادلی سوخت کامیون های برون مرزی در آستارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید