نسل اول اپل واچ؛ همچنان رکوردشکن ساعت های هوشمند

آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که بیش از نیمی از اپل واچ های فروخته شده در دنیا به نسل اول این ساعت های هوشمند تعلق دارد.

نسل اول اپل واچ؛ همچنان رکوردشکن ساعت های هوشمند

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش بود که موسسه تحقیقاتی IDC در گزارشی گفت با اینکه بازار فروش گجت های پوشیدنی و هوشمند چندان چنگی به دل نمی زند و پیشرفت خوبی نداشته است، اما ساعت های هوشمند اپل واچ همچنان در حال یکه تازی و پیشروی هستند به گونه ای که توانسته اند لقب پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصول هوشمند و پوشیدنی را از آن خود نمایند.

حالا تازه ترین گزارش ها نشان می دهد که بالغ بر نیمی از اپل واچ های به فروش رفته به نسل اول این ساعت های هوشمند تعلق دارد. بنابراین می توان گفت هنوز هم موفق ترین گجت پوشیدنی اپل، نسل اول ساعت های هوشمند اپل واچ به شمار می رود چرا که بیش از 50 درصد از فروش و درآمدزایی اپل به این محصول اختصاص پیدا نموده است.

از برندهای فعال در حوزه عرضه ساعت های هوشمند بجز اپل می توان به سامسونگ، شیائومی، فیت بیت، گارمین، هواوی و آنر اشاره نمود که هر کدام سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی فروش گجت های پوشیدنی و هوشمند را از آن خود نموده اند و به ترتیب در جایگاهی بعد از اپل ایستاده و با معرفی نسل های جدیدتر به رقابت تنگاتنگی پرداخته اند.

البته این در حالیست که میزان محبوبیت نسل سوم ساعت های اپل واچ به لطف نزدیک شدن به فصل تعطیلات و کاهش قیمت بسیاری از محصولات فناوری اعم از اپل واچ 3 رو به رشد و افزایش گزارش شده است و همچنان از نسل چهارم آن بیشتر است. به طور کلی باید گفت که اپل در صدر جدول پرفروش ترین ساعت های هوشمند پیشتازی نموده و با نسل های مختلف اپل واچ همچنان هدف نخست خریداران این گجت های پوشیدنی محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نسل اول اپل واچ؛ همچنان رکوردشکن ساعت های هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل اول اپل واچ؛ همچنان رکوردشکن ساعت های هوشمند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید